70337 Ultimate Lance apžvalga

Sveiki naujovių ištroškę fanai. Šiandien pas mus specialusis svečias – antrojo pusmečio Nexo Knights serijos atstovas Ultimate Lance. Gal būt šiek tiek garsiai pasakyta. Taip, tai yra antrojo pusmečio rinkinys, bet jis jau yra prieinamas daugelyje Lego produkcijos pardavimo taškuose kartu su kitais šios serijos veikėjais.

1

Man asmeniškai labiau patinka Nexo riteriai nei blogiukai, nes paperka savo amunicija bei išskirtinumu. Žinoma ir Chaoso terpėje yra unikalių žmogelių, tačiau jie pasitaiko ženkliai brangesniuose arba retesniuose rinkiniuose, kas savaime apsunkina jų kolekcionavimą. Kaip ir anksčiau pradėkime nuo pagrindinės rinkinio informacijos: rinkinio numeris bei pavadinimas – 70337/Ultimate Lance, laidos metai – 2016, detalių skaičius – 75, žmogelių kiekis – 1, bendras rinkinio svoris – 99 gramai, RMK – 9,99 €.

Jei neklystu, tokio tipo dėžutės atsirado dar Legends of Chima laikais. Iš pirmo žvilgsnio man jos žiauriai nepatiko, nes niekaip nesiderino su kitomis turimomis dėžutėmis ir buvo sunkiau jas sandėliuoti, bet jas lengviau pradaryt, išberti turinį, o įpakavimą suspausti – visa tai daroma, kad sutaupyti vietos, turint nemenką kaladėlių kolekciją.

2

Galinėje dėžutės pusėje pavaizduota 1:1 masteliu kaladėlė, sumažintu didžiu rinkinio modelis bei Merlock 2.0 žaidimo reklama. Ar jau išbandėte šį nemokamą žaidimą? Man asmeniškai jau teko šiek tiek susipažinti su virtualia žaidimo erdve, dabar testuoju tam tikras technines galimybes ir manau greitu metu galėsiu pasidalinti patirtimi ir su Jumis. Šie rinkiniai pan patinka ne vien dėl smagaus žmogelio bei amunicijos – ar pastebėjote kiek šiame rinkinyje Nexo galių? Taip taip, tiek pat kiek didžiausiuose rinkiniuose – manau nebloga alternatyva.

3

Šitaip atrodo visas rinkinys. Sutiksiu – už tokią kainą negausiai. Bet ar kada Lego produkcija buvo pigi, Lietuvoje? Čia galima kelti atskirą temą, bet ar verta pradėti kalbėti apie mūsų algas ir paslaugų kainas, kuriomis naudojamės? Manau ne. Taigi grįžkime prie rinkinio apžvalgos.. Ar pastebėjote stendų panašumą? Man kartais atrodo, kad keičiasi tik tam tikros spalvos bei elementai, pasirodo naujas veikėjas bei jo amunicija – visa kita lieka be permainų. Tai šiek tiek nervina, bet iš kitos pusės turėsime daugiau panašių elementų, kas irgi nėra taip blogai.

4

Vaizdas iš galo. Čia geriau pastebimos visos sparnų montavimo detalės. Iš esmės nėra čia nieko įspūdingo. Kadangi beveik kiekvieni Nexo riterių šarvai iš galo turi po keturis tvirtinimo taškelius (studs), prie jų galime prijungti bet kokių kaladėlių, tad ir stebėtis kažkuo būtu per vėlu. Kai tik pasirodė šio pusmečio rinkinių paveikslėliai, kažkodėl buvau manęs, kad Lance sparnai yra skaidrūs, tik geriau įsižiūrėjus supratau, kad tai yra balta spalva – kitaip atrodytu labai kietai.

5

Šitaip atrodo stovas vien su papildomomis galiomis. Jos nėra labai kuo išskirtinės – pora kitokių skydų bei tam tikri amunicijos priedai. Rinkinio instrukcijoje yra parodytos kitos dvi versijos. Daugiau šio rinkinio nuotraukų ir didesnėje raiškoje kaip ir anksčiau rasite mūsų Flickr galerijoje.

11

O šitaip atrodo mūsų herojus. Anksčiau teko susipažinti su šiuo veikėju, bet nuo to laiko jis šiek tiek pasikeitė. Tiesą pasakius nesitikėjau išvysti jį skaidriuose šarvuose (trans. clear) su balta šarvus imituojančia apranga. Kaip ten bebūtu, tai yra tik teigiamas įspūdis, o spalvos pagal mane labai gerai derinasi tarpusavyje.

13

Taip pat labai patiko antveidis. Iš vienos pusės atrodo agresyviai, bet tuo pačiu ir taikingas – matyt dėl spalvos parinkties. Manau visiškai kitaip atrodytu raudonos bei juodos miksas, o dabar tai yra šviesos karys.

15

Po visais šarvais mus sutinka plati šypsena. Sprendžiant iš žaidimo, žmogelis atrodo labai atsipūtęs, visai neskiriantis laiko Nexo riterių reikalams ir Merlock’o nurodymams, palyginus su Clay personažu, šis yra kažkoks be charakterio, tačiau labai pozityvus. Dabar vis žiūriu ir negaliu suprasti, ar arklio logotipas išties yra toks neryškus, ar man tiesiog taip “pasisekė” nufotografuoti. Vakare būtai pasitikslinsiu ir jeigu ką, pasitaisysiu. Be šio elemento, visos detalės yra labai gražiai papuoštos, kiek iš priekio, tiek ir iš galo. Žmogelis turi dvi skirtingas mimikas – antrąją rasite čia. Nuspaudę ant nuotraukos persikelsite į padidintą nuotrauką mūsų galerijoje, galėsite pamatyti visas smulkmenas.

17

Kaip ir anksčiau, pridedu man labiausiai patikusių elementų nuotrauką. Žinoma labiausiai krito į akis žmogelis su visa savo amunicija, bet norėčiau paminėti ir šias detales. Kaladėlių sąrašo mes dar neturime (bet jį galima rasti instrukcijų buklete), tačiau užsiminsiu apie 18651 elementą, kuris kaip rodo įkainių kaita nėra jau toks ir pigus, o šiame rinkinyje jų yra net 4. Žinoma pigiau yra nusipirkti atskirai reikiamus elementus, tačiau šis rinkinys galėtu būti neblogu donoru. Taip pat vis negaliu atsigrožėti skaidrios oranžinės spalvos kaladėlėmis, ir žinoma balti sparnai sukuria šiam rinkiniui tam tikrą šarmą, be jų manyčiau rinkinys atrodytu ženkliai skurdžiau.

19

Ir pabaigai pas mus atsarginės, atliekamos (extra) kaladėlės. Jos nėra atsitiktinai patekusios į rinkinį, jos čia turi būti tam atvejui, jeigu pamesite vieną kitą smulkią kaladėlę. Tik aplanko toks jausmas, kad vienos apvalios 1×1 skaidrios (šviesiai mėlynos) detalės vis dėl to kažkur nepanaudojau, nes atsarginių elementų dažniausiai būna tik po vieną, bent jau smulkesniuose rinkiniuose. Kaip anksčiau minėjau rinkinys yra šiek tiek brangokas, bet tokie jau tie įkainiai, nepaisant to rinkinys yra labai smagus, kiek detalių parinktimi, tiek žmogelio išskirtinumu ir žaidimo galimybėmis. Manau tai yra puikus armijos papildas visiems Nexo Knights fanams bei žmogelių kolekcininkams. Šiam kartui tiek, atsisveikinu iki kito karto.