60072 Demolition Starter Set apžvalga

Sveiki gerbiamieji skaitytojai. Šiandien norėčiau pristatyti Jums šių metų 60072 Demolition Starter rinkinį.  Taip atsitiko, kad užėjęs į parduotuvę apsipirkti užsukau į žaislų skyrių, kur šis senai man kritęs į akį rinkinys buvo su nuolaidą, tad paėmiau net nedvejodamas, nes rinkinys ne tik simpatiškas, bet ir vertingas kiek detalėmis, tiek žmogelių kiekiu. Bet viskas iš eilės.

titulinisPradėkime nuo rinkinio informacijos: numeris bei pavadinimas – 60072/Demolition Starter Set, pagaminimo metai – 2015, detalių skaičius – 69, žmogelių kiekis – 4, dėžutės išmatavimai – 15.5 x 14 x 6 cm, bendras svoris – 130 gramų, RMK – 10 €. Kaip jau esu pratęs, rinkinių dėžutės yra ženkliai didesnės, nei galima buvo apsieiti, bet tai daroma ne šiaip sau, o kad apsaugoti detales nuo sutraškinimo. Bet vis tiek buvau nustebęs dėžutės storiu.

Bet išpakuojant rinkinį viskas susidėliojo – rinkinyje yra tam tikro didžio detalių, kurios galėtu netilpti į plonesnį įpakavimą. Tai yra kaušas bei kabinos apsauga. Taip pat rinkinyje esama ir kitų vertingų detalių, bet apie jas šiek tiek vėliau.

2

Iš kitos dėžutės pusės matome tam tikras rinkinio scenas. Kadangi tai yra pastatų griovimo rinkinys, matome kaip gali būti realizuojamos tam tikros žaidimo scenos. O dėžutės viršuje surikiuoti visi rinkinio (net 4) žmogeliai.

3

Dėžutės šone, kaip įprasta yra sekcija pavaizduoti tam tikrai detalei. Žinoma ten dažnai pasirodo vienas iš žmogelių. Anksčiau neklausiau savęs, kodėl vienur pavaizduota figūrėlė, o kitur pvz. ratas – bet atsakymas atėjo akimirksniu, tikriausiai todėl, kad vienuose rinkiniuose yra žmogelių, o kituose nėra. Viskas labai logiška manyčiau.

4

Taip atrodo visas rinkinys. Tokiame mažame rinkinyje surasti net 4 žmogelius iš ties smagu. Čia tarsi Battle Pack tik iš City serijos, tik kainuoja jis mažiau, nes nereikia papildomai mokėti už licenciją. Norint apžiūrėti sceną detaliau užsukite į mūsų Flickr galeriją, ten rasite nuotraukas didesne rezoliucija. Be žmogelių rinkinyje rasime griovimo mašina su kaušu ir sugedusį (arba dar nesugriautą) tualetą. Pagal mane ganėtinai šmaikšti scena.

5

Taigi, pradėkime gal nuo juokingiausio šio rinkinio objekto – sugedęs tualetas. Nedažnai pamatysi kažką tarp Lego rinkinių. Bet iš kitos pusės pagalvojus, tai puiki proga papildyti kokio nors namo interjerą. Tarkim mes konstravome vonią, o dabar galime sumodeliuoti ir klozetą, tad nėra to blogo.. kaip sakoma. Iš detalumo pusės nieko nepridursi – viskas savo vietose, be to modelis taip sukurtas, kad nelieka kokių dvejonių, kas tai galėtu būti.

6

Iš kitos modelio pusės matosi siena iš plytų. Namų konstruktoriams tai puikus plytų donoras – yra ir šviesiai rudos spalvos plytos, ir tamsiai pilkos, žodžiu lobis. Be to labai panašėja į nesenai sugriauto pastato liekanas.

7

Dar vienas apžvalgos kampas, kad visos detalės būtu matomos – ganėtinai sutvarkytas modeliukas.

8

Atėjo ir griovimo mašinos eilė. Net nežinau kaip tokia technika vadinasi, nei ekskavatorius, nei traktorius – ratuota mašina su kaušu. Beje, šis modelis mane ir papirko. Nes jau gana senai norėjau įsigyti kabinos detalę, o čia ji man pakliuvo kartu su simpatiška mašina. Beje dizainas nors ir minimalistinis, pasakyčiau, kad labai vykęs – nei atimsi, nei pridėsi.

9

Aparatas valdomas rankenų pagalba. Vairas gal būt irgi tiktu, bet su vairo pagalba abejoju ar galima būtu valdyti kaušą. Kaip matote iš nuotraukos kaušas neliečia žemės, o tai reiškia, kad reikės labai pasistengti sugrūdus į jį betono (kaladėlių) liekanas. Taip pat man nelabai patiko kabinos viršuje esanti oranžinė lemputė, ji tarsi nesikiša iki galo.

10

Mūsų mašinuko vaizdas iš galo – lygtais nieko ir nepridursi, nors gal tik stabdžių žibintas šiek tiek krinta į akis, bet čia yra visiška smulkmena. Žinoma patiems prigalvoti visokių variacijų galima būtu daug, bet turime ką turime.

11

Opa.. tai bent akrobatika. Dažnai tenka matyti interneto platybėse ką skirtingo didžio traktoriai bei ekskavatoriai išdarinėja, tad pasibandėme ir mes – svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą.

12

Sutikite griovimo komandą – (iš kairės į dešinę) viršininkas, ir skirtingi darbuotojai. Griovimo aikštelėje kiekvienas iš jų yra užimtas savo darbais. Prakaituojantis žmogelis vairuoja mašiną, figūrėlė su ausinėmis kala betoną, mergina su kūju daužo sienas, o ponas viršininkas visiems nurodinėja.

13

O dabar atskirai apie kiekvieną. Ponas viršininkas ateina į darbą su marškiniais bei kaklaraiščiu, taip pat ant juosmens turi tam tikrą diržą. Iš priekio ir galo matosi raudonos spalvos petnešos. Ant rudu kelnių nėra jokių paveikslėlių. Veidelis su rusvais ūsais bei barzda, o ant galvos raudonas matinis šalmas.

14

Mergina irgi dėvi šalmą, tik jis nėra matinis, kaip kitų komandos narių. Šalmas eina kartu su tamsiai rudu peruku. Mergina turi pilnai oranžinį kombinezoną su papuošimais viršutinėje dalyje. Iš priekio matomos kišenės, diržas bei balti marškiniai išsikišę iš po pilko megztinio, o gale ties kaklo matomas kapišonas ir racija ant diržo. Taip pat mergina dėvi pilkas pirštines.

15

Vyrukas su ausinėmis irgi pasipuošęs oranžine spalva, tik šiuo atveju tai liemenė. Vėl gi iš priekio yra kišenės bei diržas, tik jau kitokios spalvos, ant kurio iš nugaros pusės matosi replės. Po liemene matosi rudos spalvos marškiniai, iš po kurių irgi vos vos išsikiša baltos spalvos marškinėliai. Kelnės tamsiai mėlynos spalvos be piešinukų. Žmogelis dėvi specialius oranžinės spalvos apsauginius akinius bei ausines. Ausinės beje eina kartu su šalmu, ir kaip pastebėjote jos prigula prie figūrėlės galvos, kas man labai patiko. Ir taip, žmogelis irgi dėvi pilkas pirštines.

16

O šis žmogelis jau kažkuo pažįstamas. Man labai matytas jo veidas bei liemens apdailą. Tikriausiai šie elementai atkeliavo iš 4201 rinkinio. ten irgi buvo tam tikri griovimo/statybos darbuotojai. Kaip matote iš nuotraukos, žmogelis dėvi tamsiai mėlynos spalvos marškinius, po kuriais matosi balti marškinėliai, taip pat yra žalsvos petnešos su tvirtinimais iš priekio ir tam tikras įrankių diržas. Kelnės gi be paveiksliukų ir jei neklystu, tai mėlynai smėlinė (bluish sand) spalva. Taip pat žmogelis dėvi raudoną matinį šalmą.

17

Taip pat norėčiau pasidalinti mano manymų vertingiausiomis šio rinkinio detalėmis. Šiame rinkinyje jų nėra itin daug, bet lyginant su bendrų detalių skaičiumi gaunasi atvirkščiai. Žinoma vienos detalės turi mažesnę materialinę verte už kitas, tačiau visos jos yra unikalios, taip pat gali būti įvairiai naudojamos mūsų kūryboje.

18

Rinkinio instrukciją galite rasti Lego aptarnavimo puslapyje įvedus reikiamo rinkinio numerį.

19

Ir galiausiai – papildomos (atsarginės) detalės, kur gi be jų. Kiekvienas net mažiausias rinkinys turi papildomas detales, ir nesvarbu ar jų yra daug, ar mažai, vistiek malonu, kad Lego kompanija rūpinasi neatsargiais vartotojais. Ką gi draugai, štai ir pasibaigė mūsų apžvalga, tikiuosi ji buvo Jums kiek įdomi ir naudinga. Iš savo gi pusės norėčiau pasakyti, kad šis rinkinys vertas savo kainos. Yra ganėtinai plačios žaidimo savybės, smagios detalės bei žmogelių komanda. Taip pat siūlau Jums užsukti į mūsų Flickr galeriją, kur galite viską apžiūrėti šiek tiek detaliau. Iki susitikimo.