70230 Ice Bear Tribe Pack apžvalga

Sveiki mielieji kaladėlių fanai. Kadangi pastaruoju metu viena iš mėgstamiausių mano serijų tapo Legends of Chima, vis kažką nuperku papildant savo kolekciją ir žinoma neapsieina be apžvalgos, o šį kartą tai 70230 Ice Bear Tribe Pack rinkinys. Šio tipo rinkiniai labai primena Starter SetCity ir Battle PackStar Wars serijų, kadangi beveik visas dėmesys sukoncentruotas ties žmogelių ir tai yra šauni galimybė plečiant žvėrelių gretas Legends of Chima armijoje.

titulinis

Šios potemės rinkiniai pasirodė šiais metais ir kol kas jų yra tik 4 rūšys, t.y. keturios skirtingos gentys: šiaurės meškinai, liūtai, krokodilai ir tigrai – nors dėl paskutiniųjų labai ilgai spėliojau, kadangi jie labiau primena lūšis. Pradžiai norėčiau pateikti tam tikrą informaciją apie rinkinį: numeris bei pavadinimas – 70230/ Ice Bear Tribe Pack, laidos metai – 2015, detalių kiekis – 61, žmogelių skaičius – 3, bedras rinkinio svoris – 102 gramai, dėžutės matmenys – 14 x 12 x 4.5 cm, RMK – 9,99 €.

Kaip jau minėjau, panašios komplektacijos rinkiniuose didesnis dėmesys skiriamas žmogeliams, bet ir kitos rinkinio konstrukcijos nelieka nuskriaustos, gal tik šiek tiek menkesnės negu mes pratę matyti. Užtat žmogeliukus išties palepina – nuo gausios amunicijos iki įvairaus plauko dekoracijų.

2

Priekinėje dėžutės dalyje visuomet pavaizduotas visas rinkinys (žinoma be papildomų detalių), o galinėje parodomos žaidimo galimybės komponuojant tam tikrus rinkinius. Jeigu labiau įsižiūrėsite apatinėje dėžutės dalyje per vidurį pažymėta, kad rinkinio 70224 čia nėra – kitaip būtu fantastika, jei jis sutilptu į tokią dėžutę.

3

Iš pakuotės šono pavaizduoti visi tris genties veikėjai + viena unikali detalė 1:1 masteliu. Šiaip esu pastebėjęs, kad detalė parenkama ne iš oro, o atvaizduojamos labiausiai vertinamos rinkinio detalės. Be to ši neaiškios iš pirmo žvilgsnio paskirties kaladėlė yra šių metų naujiena.

4

Taip atrodo rinkinio instrukcija, kurią galite rasti oficialioje instrukcijų bazėje. Kadangi rinkinys yra ganėtinai paprastas, tad ir instrukcijų bukletas yra ganėtinai plonas.

5

Taip pat tarp naujų detalių galima pažymėti šią vėliavą. Kiekviename Legends of Chima genties rinkinyje yra tam tikro klano vėliava, kuri atitinka tam tikro rinkinio žvėreliams.

6

Rinkinio amunicija – trijų meškinų ginklai + tris šaunami diskai. Šie diskai įsistato į jau anksčiau minėtą detalę, kuri pasirodo atlieka patrankos vaidmenį.

7

Rinkinio atsarginės (extra) detalės. Detalių nėra daug, tačiau reiktu atsižvelgti, kad ir rinkinys yra nedidelis. Bet įsižiūrėjus į papildomų detalių parinktį galima pamatyti gan šaunių kaladėlių.

8

O šias detales įvardiju kaip vertingiausias rinkinio kaladėles: šviesos kardų rankenėlės, dantis imituojančios detalės, kampiniai sujungimai, jau ne kartą minėta nauja diskų patranka, tam tikros formos ratai bei skaidrios detalės. Žinoma tai yra tik mano subjektyvi nuomonė. Man asmeniškai šios detalės yra patraukliausios, be to jau žinau kur jas panaudoti.

9

Ką gi, metas apžvelgti ir genties žmogelius. Tiesą pasakius kas iš šios trijulės yra viršininkas taip ir neišsiaiškinau. Nors palaukit, vadą galima atpažinti iš amunicijos parinkties, jeigu tiksliau nuo parinktų šarvų. Be to ir vardai labai skiriasi. Nuotraukoje matote meškiną karį 1 (Ice Bear Warrior 1) – ganėtinai keistas pavadinimas – žmogelis bevardis. Didesnės raiškos nuotraukas galite pamatyti mūsų Flickr galerijoje, kur visas apipavidalinimo detales galėsite pasižiūrėti iš arčiau.

10

Kaip ir anksčiau Legends of Chima veikėjai yra papuošti kiek iš priekinės, tiek ir galinės pusės. Taip pat nepamirškime ir apie šalmą. Dažniausiai papuošimai pastebimi iš šonų ir šiek tiek iš priekio. Jau buvau pripratęs prie dvigubų žmogelių veidų, kartais pakliūdavo su vienų veideliu, bet šiame rinkinyje vietoje antro veidelio yra tam tikra žymė, kuri šiek tiek primena tatuiruotę.

11

Ice Bear Warrior 2 – dar vienas nuskriaustas bevardis lokys. Pastebėjau, kad dabar matomai pagausėjo žmogelių su skaidriomis kūno dalimis – man asmeniškai jų galėtu ir nebūti, nepasakyčiau kad esu labai nustebintas tokiomis detalėmis.

12

Tačiau šie meškinai paliko man malonų įspūdį, kadangi visi yra su unikaliais piešinukais. Teko matyti ir kitų genčių žmogelių – ten situacija prastesnė. O ar pastebėjote kaip keičiasi žvėrelių žvilgsnis priklausomai ar dėvi jie šalmą (kaukę) ar ne? Na gal ne tiek žvilgsnis kiek bendra emocija.

13

O štai ir genties vadas – Icerlot. Kaip jau supratote tai yra viena iš ledo genties. Tad kiek šarvai, tiek visos dekoracijos asocijuojasi su šalčiu: ledinis skydas, lediniai sviediniai, lazdos,  šarvai bei kūno dalys. Taip pat lyginant veikėjų šalmus, vadas turi labiausiai detalizuotą – ir iš priekio, ir iš šonų, ir net iš viršaus.

14

Taip pat jei pastebėjote, šis žvėrelis turi daugiau skaidrių kūno dalių – tai parodo jo unikalumą ir teisė vadovauti genčiai – dabar žinau jo paslaptį ;D Be viso to, šio žmogelio liemens papuošimas yra gražiausias iš visų.

15

Ką gi, su žmogeliais lyg ir baigta, laikas pereiti prie amunicijos. Kai kurios gentys negali pasididžiuoti mobiliąja patranka, bet tai ne šiaurės meškinai. Kaip matote visas rinkinys asocijuojasi su šiaure, šalčiu bei lokiais. Iš pradžių vėliava, paskiau žmogeliai, o dabar ir patranka. Tiesą pasakius dizaineriai puikiai pasidarbavo, nes žiūrint į nuotrauką matosi kažkoks lokio fragmentas.

16

O patrankos funkcijos aktyvavimas yra gan paprastas. Kaip ir daugumoje rinkinių, kur yra tam tikras šaunamasis ginklas taip pat yra tam tikras mechanizmas arba svirtis kurią nuspaudus patranka iššauna.

17

Rinkinyje taip pat yra ir papildomos dekoracijos, kurios kartu su vėliavą bei patranka sudaro bendrą galinį vaizdą ant dėžutės veidinės pusės. Konstrukcijos ganėtinai paprastos, tačiau savo funkciją atlieka kuo puikiausiai.

18

Ir galiausiai vėliava ant stovo. Kiekvienoje gentyje klano žymė tvirtinama įvairių detalių pagalba, bet visos jos laikosi ant daug maž panašaus stovo. Įvertinant visus trukumus bei privalumus, aš vis dėl to esu patenkintas šiuo rinkinių, kadangi tai nesenai manęs pamėgta serija ir kuri pagal gandus greitai išnyks, tad reikia džiaugtis net tokiomis smulkmenomis. Atsižvelgiant į rinkinio žaidimo galimybes bei paderintą kainą, galiu teigti, kad tai labai geras pirkinys, ir visiems Legends of Chima fanams galiu jį rekomenduoti. Taip pat siūlau Jums aplankyti mūsų Flickr galeriją, kur rasite nuotraukas didesnėje raiškoje.

20