70817 Batman & Super Angry Kitty Attack apžvalga

Sveiki draugai. Skubu pasidalinti su Jumis kol kas paskutiniais įsigytais rinkiniais, t.y. jų apžvalgomis. Kadangi Flickr galerija turi tam tikrų techninių nesklandumų, pasirinksiu rinkinį, kurio nuotraukos jau yra įkeltos į mūsų galeriją. Taigi, pristatau Jums 70817 Batman & Super Angry Kitty Attack:

titulinisTai pirmasis mano šio pusmečio The Lego Movie rinkinys, kuris man krito į akį dėl tam tikro veikėjo – pikta Uni-Kitty. Dabar turėsiu jau tris skirtingas kates. Pradžiai norėčiau pateikti tam tikrą informaciją apie šį rinkinį: numeris bei pavadinimas – 70817/Batman & Super Angry Kitty Attack, laidos metai – 2015, detalių skaičius – 90, žmogelių kiekis – 3, nors katė nėra tipinė minifigūrėlė, ją irgi skaičiuojam, bendras rinkinio svoris – 107 gramai, dėžutės matmenys – 14 x 12 x 4.5 cm, RMK – 14,99 €.

Šiaip rinkinys yra ganėtinai smagus. Yra neblogos žaidimo galimybės, dvi – gėrio ir blogio pusės, tad galima žaisti kiek už vienus, tiek už kitus, taip pat rengti įvairias kovos scenas. Be to šis rinkinys yra neblogas figūrėlių donoras, ypač tiems kas pradėjo kolekcionuoti Uni-Kitty figūras bei kitus pagrindinius šios serijos veikėjus.

2

Iš galinės rinkinio pusės kaip ir visuomet pavaizduotos tam tikros rinkinio funkcijos – pvz mikro-valdytojas turi dvi iššaunamas raketas, o taip pat yra funkcija kuri atvaizduoja viršutinės dalies sprogimą. Prisipažinsiu, man šie blogiukai labai prie širdies dėl savo išvaizdos ir smulkių raudonų akių.

3

Dėžutės šone taip pat nieko nesikeičia. Čia vaizduojami rinkinio žmogeliai + viena tam tikra detalė 1:1 masteliu. Rinkiniuose kur žmogelių nėra, vaizduojama tik tam tikra kaladėlė, bei kartais detalių sąrašas.

4

Šitaip atrodo visas rinkinys. Taip, sutinku, figūrų iš ties negausu, bet užtat žaidimo galimybės tai atlygina. Beje, šis rinkinys labai priminė vieną The Lego Movie žaidimo sceną, kur reikėjo sutramdyti (jei neklystu) paskutinį bosą – tuomet periodiškai Uni-Kitty virsdavo į grėsmingą pabaisą ir puldavo visus priešus iš eilės. O dabar apie kiekvieną šio rinkinio veikėją atskirai:

5

Šitaip atrodo mikro-valdytojas (micromanager), kuriuos valdė ponas Biznis. Deja tarp savo detalių neradau skaidrių kaladėlių, kad galima būtu pavaizduoti modelį kabantį ore, tad teko jį tiesiog paguldyti ant pilvo. Kaip matote iš nuotraukos šis karo įrankis nėra gausiai spalvotas, kaip ir jo draugai. Dominuojančios spalvos – juoda ir pilka, kai kur yra šiek tiek raudonų detalių, toks labiausiai piktas įvaizdis. Roboto žnyplės gali judėti sąnarių dėka. Valdytojas turi dvi raketas, kurios iššauna nuspaudus jo gale esančius šiaudelius ir turi slaptą “mygtuką” kuris aktyvuoja viršutinės dalies sprogimą – ganėtinai smagus bei interaktyvus modelis.

6

Dar vienas piktadarys – metalinis skeletas – robotas. Nežinau kodėl, bet man labai priminė terminatorių, tas irgi buvo metalinio skeleto konstrukcijos. Šis robotas kaip ir visi kiti žmogeliai robotai, turi tam tikrą veidelį, kuris lygtais nėra unikalus. Tokius veidelius galima sutikti dar dviejuose praeitų metų rinkiniuose. Rankoje šis blogiukas turi specialų ginklą, kurį jau matėme ant dėžutės.

7

Šitaip metalinis skeletonas atrodo nuginkluotas – man nepatinka kai į mane taikosi, net plastmasiniais ginklais. Iš nuotraukos gali pasirodyti, kad skeleto dalys šiek tiek skiriasi pagal spalvą, bet tai tik šviesos iliuzija, visos detalės yra šviesiai pilkos spalvos su melsvu atspalviu, angliškai tai skamba kur kas paprasčiau – light bluish gray arba sutrumpinant light bley.

8

Tai pirmasis mano Betmenas. Šiaip niekad neturėjau silpnybės šiam personažui bent jau iš Lego tematikos. Kinas su šiuos veikėju man patinka, bet kaip matot neužsidegiau su jo Lego figūrėlių kolekcionavimų. Daugiau šio žmogelio bei viso rinkinio nuotraukų galite rasti mūsų Flickr galerijoje. Reikia pripažinti kad šio personažo kostiumas labai detalizuotas kiek iš priekinės, tiek iš nugarinės pusės, kuri beje paslėpta po apsiaustu. Taip pat pažymėsiu, kad ši figūrėlė turi dvigubą veidelį – piktą ir patenkintą. Kaip ir metalinis skeletas, šis veikėjas yra ginkluotas ir tai yra tipinis Betmeno šautuvas su inkaru bei prožektoriumi.

9

Ką gi, o štai ir mūsų žvaigždė. Pastebėjau tokį dalyką, kad kiekvienas rinkinio veikėjas yra (apart gyvūnus – meškas, arklius, vilkus ir pan.) klasifikuojamas kaip minifigūrėlė, nors tokiais jie oficialiai nesiskaito – bent jau taip byloja tam tikri Lego žinynai. Kaip ten bebūtu šis personažas išties labai simpatiškas bei unikalus. Skirtinguose rinkiniuose Uni-Kitty vis kitokios spalvos, žinoma dažniausiai švelniai ružavos, bet visad su skirtinga mimika. Sprendžiant iš rinkinio pavadinimo šį kartą ji labai, labai supykusi, tad geriau jos neerzinti. Beje, kai kuriuose rinkiniuose šis modelis turi po keletą skirtingų veidelių, veidelis visada yra tik iš vienos pusės ir ragas ant galvos visada pritaikytas pagal visos figūros atspalvius.

10

O štai ir rinkinio papildomos detalės. Vienas iš Betmeno ginklų neskaičiuojamas, nes per klaidą nepridėjau jo prie figūros – bet ir taip atsarginių detalių yra nemažai, atsižvelgiant į tai, kad rinkinys nėra didelis. Kaip dažniausiai tai visokios smulkiausios kaladėlės – rankos, lemputės (1×1 apvalios plokštelės), nagai/ragai bei kitos smulkmenos.

11 O šitas detales priskirčiau prie labiausiai vertingų iš viso rinkinio. Šiaip visos rinkinio kaladėlės yra reikalingos, vienos daugiau, kitos mažiau, bet šios man pasirodė labiausiai unikalios savo savybėmis. Man ypač patinka kaladėlės su galimybe prijungti kitas detales ne tik iš viršaus bei apačios, bet ir iš šono – šis dėliojimo būdas ir vadinasi SNOT’u (studs not on top).

12

Ir galiausiai rinkinio instrukcijos – kadangi visi modeliai yra ganėtinai paprasti savo konstrukcija, dėliojant jokių sunkumų neturėtu atsirasti. Rinkinio instrukciją galite parsisiųsti iš oficialaus Lego instrukcijų puslapio įvedus reikiamo rinkinio numerį arba ieškant pagal serijas. Ką gi, šiam rinkiniui tiek minčių bei pastebėjimų. Daugiau detalesnių nuotraukų žiūrėkite mūsų grupės Flickr galerijoje. o aš su Jumis atsisveikinu iki kito karto.