Armor Pod apžvalga

Kaip nekeista, patys geidžiamiausi Lego rinkiniai yra tie, kurių neįmanoma įsigyti įprastu būdu. Nekalbu apie tuos kurie pagal savo kainą yra neįkandami. Kalba eis apie tuos rinkinius, kurie priskiriami prie reklaminio tipo. Dažniausiai jie yra dalinami Comic Con suvažiavimuose, pridedami prie tam tikrų žurnalų kaip papildas, gaunami dovanų apsiperkant produkcijos už tam tikrą kainą kiek parduotuvėse tiek S@H svetainėje. Šį kartą apžvelgsime vieną iš jų ir kaip supratote iš nuotraukos, tai yra NexoKnights pokutis.

1

Pradėkime mūsų apžvalgą nuo pagrindinės rinkinio informacijos: rinkinio numeris bei pavadinimas – 5004914/Armor Pod, laidos metai – 2017, elementų skaičius – 17, žmogelių kiekis – 1, bendras rinkinio svoris bei pakelio išmatavimai kol kas nežinomi. Kadangi rinkinys yra Promo tipo, jo RMK tiesiog neegzistuoja. Šiek tiek išlaukus šie rinkiniai atsiras pardavime tokiose svetainėse kaip Amazon, BrickLink ir eBay. O kol kas jį galima gauti dovanų Lietuvos sertifikuotose Lego parduotuvėse apsipirkus Nexo Knights produkcijos už ~ 25 €. Kiek kainuos toks rinkinys antrinėje rinkoje galima tik spėlioti.

Dažnai žmonės panašius rinkinius medžioja su mintimi vėliau parduoti, iš to užsidirbti ir panašiai. Kitiems gi tai vertingas trofėjus jų kolekcijoje, kuris stebint kainų kaitos tendencijas ateityje kaip mat pabrangs. Nesu didysis kainų kaitos ekspertas, bet spėju, kad šis rinkinys pardavimų pradžioje bus įvertintas ~ 10 €, vėliau, kai produkcijos padaugės, kaina šiek tiek smuks, o praėjus keliems metams, galimai kaina šoktelės ir iki 20 €, bet tai yra tik mano spėliojimai, jais remtis tikrai nereikia.

2Pakelio viduje aptikau štai tokį konteinerį. Dar pro skaidrią pakelio juostą buvau užmatęs ClassicSpace logotipą ir buvau šiek tiek nustebęs. Nes niekaip negalėjau sujungti dviejų skirtingų tematikų… šiaip ir iki šiol nesuprantu kame čia reikalas. Jei kas žaidžiate planšetinį žaidimą Merlok 2.0, pabandykite nuskenuoti šią Nexo galią, įtariu, kad ji gali suveikti žaidime. Daugiau padidintų nuotraukų rasite mūsų Flickr albume.

3

Šitaip atrodo konteinerio turinys. Čia rasime 6×6 apvalią plokštelę pritvirtintą prie konteinerio sienelės, tam tikrą paveikslėlį ant kitos pusės ir detalių pokutį. Kadangi rinkinyje yra vos 17 detalių – jis yra surenkamas akimirksniu. Ir štai galutinis variantas:

4

Beje, kaip anksčiau minėjau 6×6 apvali plokštelė yra pritvirtinta, taip pat po žmogelio kojomis rasime šviesiai mėlyną 1×2 plokštelę – ji irgi yra pritvirtintą prie konteinerio pagrindo. Galima būtu pasibandyti šias detales nurauti per jėgą, tačiau yra didelė tikimybė kažką sugadinti, tad ir jums to daryti nepatariu.

5Ir ką gi mes gauname šiame rinkinyje. Pirmiausiai pažymėčiau Nexo galias – viena yra skydo pavidalu, kita ant konteinerio paviršiaus lipduko pavidalu. Taip pat gauname keistos formos konteinerį, kuris yra blogai suderinamas su kitomis Lego kaladėlėmis, bent jau iš išorės, tačiau jau sumąsčiau kaip jį galima panaudoti savo kūryboje. Be viso to, mes gauname unikalų Clay žmogelį. Unikalus jis yra tik savo šarvais – aprangą bei tamsiai mėlynos spalvos šarvus bei šalmą rasime tik šiame rinkinyje. Iš vienos pusės tai yra smulkmena, bet rimtesni kolekcionieriai bus susidomėję šiuo rinkiniu, tad grėbkit kol dar yra. Kadangi esu šios serijos fanas, ateities riteriai mane labai žavi, šis rinkinys puikiai prisiderins prie jau turimos Nexo Knights kolekcijos. Šiam kartui tiek, iki malonaus.