Retos Batman figūrėlės

Tikriausiai kiekvienas figūrėlių kolekcionierius visad seka naujienas apie norimos serijos žmogelius. Taip buvo ir man. Nors nepasakyčiau, kad esu užkietėjęs figūrėlių kolekcionierius, tam tikrus žmogelius vis dėl to tiesiog medžioju ir žinoma ieškau palankiausių jiems kainų. Šį kartą man nepasisekė, bet su mintimi, kad ši kolekcija vis brangs nutariau nedelsti.

1

Kaip matote iš nuotraukos, tai unikali Batman Movie žmogelių parinktis. Dėžutės apačioje yra Limited Edition užrašas su Toys R Us logotipu – šį rinkinį galima buvo rasti tik Toys R Us parduotuvėse rugsėjo mėnesį Europoje ir visą spalį JAV. Tad jei turite pažįstamų ar giminių vakaruose – metas susisiekti, nes šių figūrėlių kiekis ribotas ir jei to nepadarysite dabar, reiks išlaidauti, kaip ir man.

Rinkinys buvo dalinamas dovanų apsipirkus Lego gaminiais Toys R Us parduotuvėje už 40 €. Sklandė gandai, kad rinkinį galima buvo ir nusipirkti už 15 €, tad buvo šioks toks pasirinkimas. Taip pat rinkinio pardavimai arba dovanojimai buvo limituoti – po vieną rinkinį pirkėjui. Tad patys gudriausi medžiojo rinkinius po visas Toys R Us parduotuves. Man gi nenuskilo. Turiu pažįstamų kiek Austrijoje, tiek UK, bet deja, mano pagalbos šauksmo metu rinkiniai jau buvo išparduoti, tad liko vienintelė išeitis – BrickLink’as, bet kaip žinome, retų rinkinių papigiai ten nenusiderėsi. Bet tiek to.

3

Beje, šis rinkinys priklauso tam tikrai retų rinkinių serijai, kuri bus prieinama tik šių metų Bricktober laikotarpį Toys R Us parduotuvėse. Vėliau kaip ir daugumą rinkinių teks ieškotis kituose retail portaluose, kur spėju kainą pardavėjai užkels kiek įmanoma.  Apie kitas žmogelių parinktis informacijos ieškokite aukščiau pateiktoje nuorodoje. O dabar metas susipažinti su rinkinio veikėjais.

4

Pirmiausiai apžvelkime labiausiai geidžiamą figūrėlę – Batman Velykinį kiškį. Anksčiau panašų veikėją galėjome atrasti The Lego Batman Movie žmogelių kolekcijoje, dabar gi turime tai figūrėlei porą. Man asmeniškai labai imponavo šis žmogelis, nors rožinis krepšys čia nebūtinas. Taip pat nesu didysis įrankių/prietaisų diržo fanas, dėl šio elemento liemens bei kojų dalys turi prastesnį sukibimą. Tad man labiau patinka ant liemens elemento piešti diržai.

7Šis žmogelis turi vieną veido išraišką, o kostiumo spalva puikiai atitinka 15 serijos ryklio kostiumo spalvai. Tad galima šiek tiek pasismaginti – tokios figūrėlės tikrai visi užpavydės. Dar viena smulkmena kuri mane šiek tiek išmušė iš vėžių – prie lupų rūdai pavaizduota mimikos raiška. Pirmiausiai pagalvojau, kad tai yra tam tikras brokas (už tokią kainą??), bet pradėjau žiūrėti kitas figūrėles ir mano sumišimas buvo be pagrindo, taip mimika yra vaizduojama daugelyje Batman serijos figūrėlių, tad nusiraminau.

8

Sekanti figūrėlė – Batman’as turtuolis. Pritrūkai parduotuvėje grynų? Nebėda, nusiklijuok nuo švarko. Panašią figūrėlę teko matyti tarp padirbtos Lego produkcijos. Interneto platybėse dažnai pastebiu išskirtinas figūrėles ir kas kart svajoju, kad kažką panašaus išleistu ir Lego kompanija. Taigi svajonės pildosi.

10Šios figūrėlės aksesuaras yra 100 pinigų banknotas – 1×2 tile elementas. Be to šis veikėjas turi dvi veido išraiškas – vieną rimtą, kitą linksmesnę. Banknotų piešiniai vaizduojami per visą žmogelio liemenį, ir ant priekinių bei šoninių kojų dalių. Daugiau bei didesnės raiškos nuotraukas žiūrėkite mūsų Flickr galerijoje.

11

Dar vienas žmogelis kuris mane sužavėjo yra šis romėnų karys su Batman’ui būdingais logotipais. Labai patiko kiek šarvų, tiek skido apipavidalinimas. Atskirai nuo aukščiau apžvelgtų žmogelių, šis dėvi tamsiai raudonos spalvos apsiaustą. Apsiaustas yra pagamintas iš minkštesnio nei įprasta audinio, tad toks turi didesnį atsparumą susiglamžyti. Tačiau! Kadangi figūrėlės buvo sutalpintos į tam tikrą formą, vis dėl to apsiaustus teks lyginti.

14Kaip ir kiškio kostiumą dėvintis žmogelis šis turi išskirtinį veidą. Šis labiau tinka atdariems šalmams, deja bet Batman’o kaukei šis veidelis netinka. Paveikslėlis pavaizduotas ant liemens elemento plečiasi tik priekinėje dalyje, nugara bei šonai yra juodos spalvos. O štai kojų papuošimas plečiasi ir per šonus. Šalmo plunksnų elementas yra neatskiriama dalis, tad kaitalioti nepavyks.

15Ir galiausiai – Batman’as burtininkas. Šis žmogelis puikiai pritaps prie kitų burtininkų kolekcijos. Jo apsiaustas susideda iš dviejų dalių – man asmeniškai gan sunkiai gaunasi juos abu uždėti iš pirmo karto, tenka šiek tiek paprakaituoti. Ši figūrėlė, kaip ir turčius turi dvi veido išraiškas, o jo aksesuaras lazda su šikšnosparniu – tikriausiai kitaip ir būti negalėjo.

17

Dėl keisto įpakavimo šio veikėjo apsiaustas irgi susiglamžė, ir atvirkščiai nuo romėnų kario, apsiaustas pagamintas iš kietesnės medžiagos, tad įsivaizduojate kaip viskas atrodė… Nuėmus apsiausta įsitikiname, kad piešinys puošia figūrėlę tik iš priekinės pusės. Taip pat vietoje kojų elemento panaudotas 2x2x3 slope elementas – taip vaizduojami ilgos suknelės bei burtininkų apsiaustai, tačiau prastėja sukibimas su liemens elementu.

Atsižvelgiant į rinkinio pirminę kainą ši mini parinktis yra puikus figūrėlių kolekcionierių radinys. Vos už 15 € mes gauname net 4 išskirtinius žmogelius – gaunasi šiek tiek pigiau, nei įprastos kolekcinės figūrėlės. Tačiau dėl prasto prieinamumo šios figūrėlės antrinėje rinkoje smarkiai pabrangsta, man asmeniškai ši kolekcija su siuntimu apsiėjo apie 60 eurų – šiek tiek brangoka, sutinkate? Bet vėl gi, atsižvelgiant į tai, kad laikui bėgant, ši kolekcija tik brangs, tai puiki investicija.