The Lego Movie – figūrėlės apžvalga

Daugelis iš Lego fanų tiesiog kažką kolekcionuoja ir dažniausiai tai figūrėlės. Kai kurios yra prabangiai brangios, kitos gi pasitaiko ant kiekvieno žingsnio, o yra ir tokių apie kurias net negirdėjote, kaip tik šiandien apžvelgsime vieną tokių, kurios nerasite jokiame rinkinyje.

1

Atskirai nuo visų rinkinių ir apyvokos reikmių TLG pasirūpina ir kitais gaminiais. Yra leidžiamos Lego tematikos knygos, žaidimai bei kinas. Šį kartą pas mus yra The Lego Movie filmuko Blue Ray kokybės įrašas, be filmo pakuotėje yra ir išskirtinis šio filmo veikėjas – Vitruvius. Paslaptingas senelis turintis tam tikrų magiškų galių. Bet apie jį šiek tiek vėliau.

Tikriausiai daugelis iš jūsų jau seniai matėte kiną, kai kurie įtariu susipažinę ir su papildoma kino medžiaga, bet ar žinojote kad yra išskirtinis šio filmo herojus?  Tiesą pasakius, iki paskutinės minutės maniau, kad lygiai toks pat žmogelis yra kokiam iš rinkinių, bet apsilankęs BL duomenų bazėje įsitikinau, kad šią figūrėlę galima rasti tik kartu su DvD filmu – o tai šiek tiek apsunkina įsigijimo procesą.

2

Kaip ir kiekviena kino pakuotė šio filmuko įpakavimas yra labai margus, titulinėje pusėje pavaizduota tam tikra kino scena, o gale pavaizduoti įvairūs duomenys. Gaila, kad tokių gaminių neleidžia lietuvių kalba arba bent su lietuviškais titrais.

3

Kaip ir kiekvienas TLG gaminys, filmukas bei žmogelis yra gerai apsaugoti nuo išorinių pažeidimų. Dėžutė apgaubta specialia plėvele, viduje randasi DvD dėklas ir atskirame dėkle saugoma figūrėlė – tad galima drąsiai siųstis iš tolimų šalių, žmogeliui tikrai nieko neatsitiks.

4

Šitaip atrodo DvD dėklas iš vidaus, čia turime simpatišką Blue Ray kokybės diską bei spalvingą lankstinuką. Pirkdamas šį gaminį labiau akcentavau dėmesį į pačią figūrėlę, dar buvo užuomina, kad yra galimybė nemokamai parsisiųsti skaitmeninę filmuko Ultraviolet versiją, kuria galima mėgautis kiek planšetėje, tiek kompiuteryje, bet deja susidūriau su tam tikrais regiono sunkumais. Kitoje lankstinuko pusėje randasi tam tikra instrukcija kaip visą tai atlikti, tik nei žodžio apie regiono tinkamumą. Jei kas žino kaip apeiti regiono blokavimą dalinuosi filmuko kodu: 4WQJK9Q6W93Q, kaip sakoma – kas pirmesnis, tas gudresnis. Ką gi, laikas apžvelgti ir patį žmogelį:

5

O štai ir ypatingasis mūsų herojus – Vitruvius. Be šios variacijos yra dar tris, kurias galima aptikti The Lego Movie rinkiniuose: 70809/7081070818 ir The Lego Movie Press Kit, kurio tikriausiai neįpirksit. Visos išvardytos versijos šiek tiek panašios viena į kitą, bet ši turi viena pagrindinį skirtumą – juodos akys (t.y. gyvos), kai veikėjas buvo dar sąmonėje 🙂

6

Dar vienas skirtumas būtu šviesiai pilkos spalvos plaukų aprišas, visi kiti skirtumai nėra esminiai. Kaip ir kitose savo versijose žmogelis dėvi blizgų apsiaustą. Turi ilgus baltos spalvos plaukus bei barzdą. Tamsaus įdegio veido bei plaštakų spalva. Vietoj kojų figūrėlė turi chalato imitaciją su gražaus medaliono papuošimu.

7

Ir galiausiai nuotrauka be peruko bei barzdos detalių. Kaip ir dera senyvo amžiaus žmonėms Vitruvius veidas padengtas raukšlėmis bei žilais antakiais. Gaila, kad nėra antro veidelio, manyčiau kitokia išraiška tikrai nebūtu prošal. Visas didesnės raiškos nuotraukas galite matyti mūsų Flickr galerijoje, o mes prieiname svarbiausios šios apžvalgos dalies – kaip gi įsigyti šią figūrėlę.

Aprašysiu porą įsigijimo būdų:

  1. Jei yra noras pirkti kartu su DvD filmuku, jus žinoma sumokate daugiau, bet iš kitos pusės daugiau ir gaunate. Šį filmuką galite rasti kiek Amazon tinklapyje, tiek ir BL terpėje. Abu variantai yra išbandyti. Nors dar nei karto nesu apgautas BL pardavėjų, tikimybė užsirauti niekad neatkrenta, tad labiau patikimas pardavėjas yra Amazon.
  2. Antras būdas – pirkti žmogelį atskirai ir čia galiu pasiūlyti tik BL svetainę, nes kiek žinau Amazon atskirais elementais neprekiauja. Pirkti žmogelį atskirai labiau apsimoka, jei jums nereikia filmuko anglų kalba ir ar jus rasite kažką dar įdomaus pas tą patį pardavėją.

Šiam kartui tiek. Tikiuosi, kad tokios žinios jums prie širdies ir galėsite pasinaudoti pateikta informacija. Iki.