Comic Con Baltics 2018

Kiekvienas renginys mums yra darbas. Darbas besiruošiant, darbas dėliojant ekspoziciją, darbas dalyvaujant renginyje, darbas viską ardant ir t.t., žinoma tai malonus darbas, bet irgi varginantis. Savaitgalis praūžė, o mes jo net nepastebėjome – tokia jau mūsų dalia. Tačiau mes išmokome praeitas pamokas ir pasiruošę naujiems iššūkiams, pamaloninti jūsų dėmesiu bei vaikų teigiamomis emocijomis. Taip pat džiaugiamės kasmet didėjančių Lego miestu.

1

Dėkojame organizatoriams už suteiktas galimybes, už šaunų renginį bei atrakcijų įvairovę. Dėkojame mūsų komandos nariams už jų atliktą darbą, bičiuliams iš kaimyninės Latvijos ir visiems fanams, kurie aplankė mūsų stendą. Kas vis dėl to neturėjo galimybės apsilankyti CC Baltics 2018 renginyje nenusiminkite, mes ir toliau dalyvausime panašaus turinio renginiuose, o dėl ekspozicijos – galite aplankyti mūsų nuotraukų galeriją Flickr tinklapyje.

Kiekvienais metais keliame sau naujus iššūkius, stengiamės pristatyti kuo daugiau naujų eksponatų, praplėsti kiek miesto plotą, tiek ir palaidų modelių gretas. Taip pat siekiame, kad mūsų stendas atrodytu vis gražiau. Šiais metais mūsų stalus puošė ryškūs užtiesalai – to mokomės iš užsienio kolegų. Kitais metais planuojame šiek tiek susisteminti mūsų miesto gatves, parengti miesto išplanavimą, modelių aprašymus. Visa tai – laikas, bet turim tikslų judėti pirmyn.

4

Džiaugiamės atrasdami vis daugiau fanų, tame tarpe ir naujų komandos narių. Pagrindinis mūsų bendruomenės tikslas vienyti fanus ir propaguoti Lego kaip pomėgį atitinkantį ne tik vaikams. Jeigu jus esate užkietėjęs kaladėlių gerbėjas ir jus jau sulaukėte pilnametystės mes su džiaugsmu lauksime jūsų prisijungiant prie mūsų komandos. Užklausai galite susisiekti su mumis kiek per Facebook paskyrą, tiek tiesiogiai parašydami mums e-paštu (contact@litlug.lt).