42001 Mini off Roader apžvalga

Metai: 2014
Amžius: 7-14
Detalių skaičius: 100
RMK: 30,40 Lt
1

Sveiki kaladėlių fanai ir gerbėjai. Mano vardas Mindaugas ir tai yra mano pirmoji debiutinė apžvalga, taigi pradėkime. Pirmiausiai norėčiau pasisakyti dėl rinkinio apimties – tai yra vienas iš nedaugelio Technic rinkinių kuriame yra vos 100 detalių. Žinoma tai nėra nei mažai, nei daug, ir tokie rinkiniai labiausiai tinka susipažinimui su Technic disciplina.

Nepaisant to, kad rinkinys yra ganėtinai smulkus, jo detalių pakanka surinkti du modelius (ne vienu metu žinoma) ir apie tai byloja “2in1” ženklinimas.

3Taigi nors kaip jau minėjau detalių nėra daug, bet sudėjus jas visas viena šalia kitos, matome kad yra neblogi ratai kuriuos galima naudoti konstruojant ir Jūsų vaizduotės transportą ir viską ką tik sugalvosite:
5
Galbūt, kolega Aleksas įžvelgtų ir daugiau naudingų detalių, tačiau tai jau jo kaip patyrusio Technic konstruotojo sritis, aš labiau esu Creator brikų mėgėjas, o štai kokias dalis randame išpylę antrąjį maišelį:
6Daug įvairiausių sujungiamųjų detalių, kurios ir sukuria nuostabųjį visureigį. Dar prie viso rinkinio yra pridėtos dvi instrukcijos ir kas man pasirodė įdomu, kad kituose rinkiniuose būna po instrukciją atskiram modeliui, o čia abu modeliai yra sudėti į dvi testines instrukcijas štai jos:
4
Taigi surenkame visureigį numeris 1:
7
Štai taip atrodo jo važiuoklė: ganėtinai paprasta, iš abiejų pusių įtempiamos gumelės, kurios suteikia visureigiui amortizaciją, o štai kaip atrodo kai uždedame jam ratus:
8
Visureigio pagrindą jau turime belieka surinkti jo kėbulą ir pritvirtinti jį ant viršaus:
9  11Atrodo ganėtinai gerai detalės yra gerai suderintos tarpusavyje, tokiame mažame visureigyje yra atsidarančios durelės iš abiejų šonų, o tai jau antroji šio modeliuko funkcija įskaitant amortizuojančią pakabą, na tokio didumo modelyje tokios funkcijos mano nuomone yra ganėtinai neblogai, buvau šiek tiek nustebęs. O štai ir modelis numeris 2 kitoks visureigio variantas, kurį galime sukonstruoti iš čia esančių detalių:

17 18 19Na kaip ir pirmajame modeliuke, surenkame tik kitaip atrodantį kėbulą, ir pritvirtiname prie važiuoklės, kurią dar kartą galite pasižiūrėti ankstesnėje nuotraukoje. Ką gi, štai šitaip atrodo mūsų mažasis rinkinys.. Beje dar nepaminėjau jog  statyti šiuos modeliukus buvo tikrai smagu, vienam iš jų sukonstruoti užtrukau maždaug 11 minučių, o jeigu reiktų vertinti balais, tai duodu jam  8 iš 10 balų – na bet tai jau tik mano nuomonė, vertinant tai jog konstruoti jį buvo ganėtinai smagu, na ir šiam kartui būtų tiek iki greito ir sakau visiems iki.