70739 Airjitzu Kai Flyer apžvalga

Sveiki draugai. Šiandien Jūsų dėmesiui norėčiau pristatyti ko gero linksmiausią šių metų rinkinių seriją. Kaip jau supratote iš pavadinimo tai Ninjago skraidantys aparatai, kurių tiesą pasakius pavadinimo niekaip neprisimenu, bet pagal rinkinių aprašus jie vardijami kaip Airjitzu. Šiaip šie rinkiniai kartu ir su nauja banga Lego rinkinių turėjo pasirodyti antrajame pusmetyje, t.y. nuo birželio mėnesio, tačiau šie (ir kai kurie kiti) prieinami jau porą dienų, kai BrickSet puslapyje vis dar rašoma, kad šie rinkiniai kol kas neišleisti – kažkokia magija.

titulinis

Kadangi teko lankytis šį savaitgalį vykstančioje Jamam akcijoje ir pamačius šiuos rinkinius su nuolaida buvo nuspręsta viena pakuote nesiriboti ir tiesą pasakius dėl to tikrai nesigailiu. Kaip ir visad pradedame nuo rinkinio informacijos: numeris bei pavadinimas – 70739 / Airjitzu Kai Flyer, laidos metai – 2015, detalių skaičius – 47, figūrėlių kiekis – 1, RMK – 9,99 €.

Šiaip nesu didelis Ninjago gerbėjas, bet matyt bus taip pat, kaip ir su Legends of Chima serija. Nes nuo ko viskas prasidėjo? Taip, nuo interaktyvių rinkinių, kuriuos ne šiaip surenki, padarai apžvalgą, bet gali ir smagiai pažaisti :3 Jau pirmą dieną teko išbandyti šį skraiduolį, kiek namie, tiek ir lauke ir prisipažinsiu man jis labai patiko.

2

Šiek tiek palyginsiu šios serijos rinkinius su Chima Speedorz rinkiniais, kadangi ir tie, ir kiti turi tam tikras veiksmo savybes, kurios mane ir užverbavo 😀 Man asmeniškai labiau patinka rinkiniai kurie nerenka dulkių ant kokio stendo. Dėžutės nugarinėje pusėje pavaizduoti rinkinio panaudojimo etapai – surinkimas, užtaisymas ir paleidimas. Instrukcijoje viskas detaliai paaiškinta. Taip pat rinkinyje yra gausi ginklų parinktis bei žmogeliukas (nindzė) vardu Kai.

3

Dabar šiek tiek apie instrukcijas. kadangi tai yra ganėtinai naujas, o pagal kai kurias duomenų bazes aplamai neišleistas rinkinys, oficialioje instrukcijų taupyklėje jų kol kas nėra, bet manau greitu metu jos bus patalpintos. Instrukcijoje rodoma modelio surinkimo eiga, bei naudojimosi pavyzdys.

4

Taip pat buvo pavaizduota ir tam tikra reklama. Kol kas yra išleisti (arba ne) 6 skirtingi modeliai, su skirtingais herojais, yra ir teigiamų veikėjų, ir piktadarių. Modeliai yra beveik identiški, skiriasi tik spalvos, žmogelis bei ginklų parinktis. Taip pat instrukcijoje rodomi busimi rinkiniai bei tam tikras Airjitzu internetinis puslapis, kuris kažkodėl dar neveikia.

5

Taip atrodo specialus paleidimo dirželis, kurio pagalba ir užvedame skraiduolį. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai yra gan trapus elementas, tačiau nereikia apsigauti. Kadangi jo paskirtis kuo smarkiau išsukti skraidančią modelio dalį, jis padarytas gan tvirtai.

6

Ką gi, atėjo laikas susipažinti su šio skraidančio aparato pilotu. Kaip jau matėte pagrindinėje nuotraukoje, ant dėžutės pavaizduotame modelyje, tam tikroje skaidrioje kabinoje tupi žmogelis. Na žinoma ne visai tupi, o stovi – kitaip manyčiau svoris neišsidėstytu tolygiai ir propeleris skristu nenusakomomis kryptimis 🙂 Taigi, susipažinkite su nindze Kai – kaip matote iš nuotraukos jis yra šiek tiek kitokio dizaino, nei mes pratę matyti – tikriausiai su tokiais papuošimais bus ir kiti šios serijos žmogeliai busimuose rinkiniuose.

7

Iš vienos pusės yra pavaizduotas tam tikras hieroglifas, o iš kitos matosi lygtais liūto snukutis. Nuotraukas didesne raiška kaip ir visuomet žiūrėkite mūsų Flickr galerijoje, kur galėsite įžvelgti visas smulkmenas.

8

Anksčiau kiek pamenu Kai nindzė dėvėjo raudonos spalvos rūbelius, o dabar žmogelis pats raudonos spalvos, o dėvi juodą kostiumą – beje tas pats liečia ir kitus herojus. Iš veido išraiškos galiu spėti, kad geriau Kajaus neerzinti. Bet man asmeniškai labiau patiko geltonveidžiai žmogai.

9

Šitaip atrodo beveik visas rinkinys (be ginklų ir specialaus dirželio). Modelis susideda iš tam tikros rankenos, kurią beje labai patogu laikyti, orsraigčio, tam tikros kabinos ir žmogelio. Šiaip patartina žmogelio į vidų nedėti, tuomet skraidanti dalis įveiks daugiau atstumo kiek į tolį, tiek ir į viršų – bet žinoma čia Jūsų reikalas. Kabina bei stiklas tvirtinasi taip, kad nei kabina, nei žmogelis netyčia neiškris – viskas pragalvota.

10

Kaip ir minėjau, kiekviename Airjitzu rinkinyje yra tam tikrų ginklų parinktis. Kiekvienas personažas turi unikalius kardus ir tam tikrų spalvų. Žinoma tokia gausi parinktis visada bus vertinga, bet šiame modelyje sakyčiau jos nelabai ir reikia.

11

Taip pat neapsiėjo ir be atsarginių kaladėlių. Kiekviename rinkinyje jos skirtingos, bet kaip pastebėjau, jos labiausiai yra nuo ginklų nei nuo Airjitzu modelio, žinoma pasitaiko ir išimčių.

12

Kad būtu aiškiau apie ką mes kalbame, šie aparatai atrodo būtent taip. Surinkau kelis modelius, kad Jus galėtumėte įsitikinti, kad daug skirtumų šie modeliai neturi. Tos pačios kaladėlės, tos pačios funkcijos, bet kaip teko išsiaiškinti iš testavimo, geriausiai žolėje matosi raudona, mėlyna bei sidabrinė spalvos.

13

O taip atrodo viena iš išrinktų rankenų. Konstrukcijos visiškai identiškos. Skiriasi tik “apmušalo” bei kardų spalvos, taip pat žinoma ir tam tikras ženkliukas, kuris fiksuojamas ant veidinės rankenos pusės. Kaip jau ir minėjau šie rinkiniai yra ganėtinai smagūs – tai ne tik kažkokios kaladėlės iš kurių galima kažką savito surinkti, bet ir puikus interaktyvus žaislas, kuris beje patiko ne tik vaikams. Niekad nerašiau pažymių, bet šis surinko 9/10. Ką gi, šioje linksmoje gaidoje ir pabaigiam, susimatysim šiek tiek vėliau.