70752 Jungle Trap apžvalga

Sveiki kaladėlių fanai. Šiandien norėčiau Jums pristatyti ko gero vieną iš smulkiausių šių metų Ninjago serijos rinkinių – 70752 Jungle Trap. Kadangi perku dažniausiai mažyčius rinkinius (jie ir pigesni, ir paprasčiau ruošiami apžvalgai), mano kolekcijoje jų vis daugėja. Bet nenusiminkite, greituoju laiku pasistengsiu Jus nudžiuginti kažkuo didesniu.

titulinis

Man asmeniškai Ninjago serijos rinkiniai nėra kuo ypatingi, nejaučiu jiems kažkokios išskirtinės simpatijos. Taip, jie yra faini, bet ne daugiau. Kas lėmė tokį mano pasirinkimą? Apie tai paminėsiu šiek tiek vėliau, o dabar prieikime informacijos apie rinkinį: numeris bei pavadinimas – 70752/Jungle Trap, laidos metai – 2015, detalių skaičius – 49, žmogelių kiekis – 2, bendras rinkinio svoris – 80 gramų, dėžutės išmatavimai – 14 x 12 x 4.5 cm, RMK – 7,99 €.

O dabar metas atskleisti mano pasirinkimo paslaptį ;D Šiaip rinkinys yra impulsinis, praeinant pro jį tiesiog norisi prigriebti, nes yra ne tiek brangus, yra mažas, sudėtyje turi nemažai smagių detalių (apie kurias vėliau būtinai užsiminsiu), net 2 žmogelius (ir tai nėra Starter Set), taip pat gausi ginklų parinktis, kas būtent mane ir suviliojo, net gal vieno ginklo (Jade Blade) dalyvavimas su dvigubais ašmenimis.

2

Ant dėžutės galinės pusės apatiniame kampe iš kairės gerai matosi, kad tai vienas iš nedaugelio (taip suprantu) legendinių ginklų. Be to šis kardas man labai priminė Illidan’o dvigubus kardus (The Twin Blades of Azzinoth), tad kaip suprantate, dabar turiu tokių net porą. Žinoma tai yra labai neapgalvotas pirkinys, nes galima buvo tiesiog surasti reikiamas detales, kas būtu žymiai pigiau, bet tuo šie rinkiniai ir vadinasi impulsiniais.

3

Iš dėžutės galinės pusės mes matėme tam tikras rinkinio scenas, taip pat nuotraukoje yra demonstruojama legendinio ginklo apsaugos sistema – dievinu interaktyvias konstrukcijas tokiuose smulkiuose rinkiniuose. Iš dėžutės šono matosi 1:1 masteliu pavaizduoti žalios spalvos ašmenys.

4

Rinkinio instrukcija pdf formatu galite rasti oficialioje Lego svetainėje.

5

Ką gi, atėjo laikas apžvelgti rinkinio žmogelius. Detalesnes nuotraukas galite rasti mūsų Flickr galerijoje, kur patalpintos nuotraukos didesne rezoliucija. Pirmasis pas mus Krait. Kaip suprantu šis žmogelis atstovauja blogiukus. Kokiam klanui jis dabar priklauso sunku pasakyti, bet jis yra nindzių priešas (antagonistas), kuris pasivadino nuodingos gyvatės gyvenančios Azijoje vardu. Kaip matote iš nuotraukos žmogelis dėvi kaukolės šalmą, jo liemenį puošia raumenys bei gyvatės tatuiruotės, ant kelnių irgi yra gyvatės žymėjimai. Veidas taip pat yra su gyvačių elementais.

6

O štai ir pasipriešinimo objektas – Kai, raudonasis nindzė. Šiame rinkinyje nindzė yra be šalmo (kaukės), bet veidas vistiek išlieka dalinai uždengtas. Žmogelis turi tamsiai rudos spalvos matinius plaukus – beje Kai plaukai kai ir Krait šalmas yra pusiau guminiai, tikriausiai dėl to, kad nelūžtu tam tikri fragmentai. Raudonasis nindzė dėvi veidą slepianti paryšį bei juodas pirštines. Liemens priekis bei nugara yra papuošti paveikslėliais – raštai bei ženkliukai. Nindzės kelnės taip pat yra papuoštos paveikslėliu.

7

Su žmogeliais pabaigėme ir pereiname prie spąstų. Šiaip spąstai ganėtinai smagūs. Kai teko rinkti konstrukciją pirmiausiai negalėjau suprasti kam gi naudojamos tam tikros detalės modelio viduje – šiaip esu jau pratęs, kad modeliuose dažnai naudojamos tam tikros detalės, kurių potencialas nėra išnaudojamas, pamaniau, kad čia iš tos pačios serijos, bet pasirodo klydau.

8

Šiame modelyje yra tam tikri laiptai, kuriuos nuspaudus (kai žmogelis žengia ant jų) atsiranda greitai artinantys vienas kito kardai, kurie pagal viską turėtu sužeisti drąsuolį atėjusį pagrobti Jade kardą. Beje spąstus paslepia dideli labai kurie matosi iš priekinės modelio dalies.

9

Iš šios pusės viskas gerai matosi. Kardai paslėpti už lapais, o visas mechanizmas (kuris beje yra nesudėtingas) slepiasi konstrukcijos viduje, tad nieko pašalinio nesimato.

10

Kai sekiau dėliojimo instrukcijas karts nuo karto rasdavau man vertingas detales. Nuotraukoje matote viso rinkinio vertingų detalių parinkti. Kai kurios kaladėlės vertingos savo forma bei paskirtimi, kitos detalės man krito į akis pagal savo spalvą.

11

Taip pat patiko atsarginių detalių parinktis. Tai yra 1×1 apvali plokštalė (plate), nindzės paryšis, skeleto koja ir juodos spalvos sūrio gabalėlis (cheese-slope). Detalių nėra daug, bet vis geriau nei nieko.

12

O štai ir rinkinio ginklų parinktis – tikriausiai smagiausia rinkinio dalis. Rinkinyje yra (kaip matote iš nuotraukos) net 5 ginklai. Du kardai smėlio (tan) spalvos skirti apsaugoti miškų lobiui, dvipusis kirvis ant kaulo koto priklauso Kraitui, o auksinis nindzių kardas priklauso Kaijui. Ir galiausiai dvipusis kardas Jade, kuris tikriausiai ir yra šio rinkinio pagrindinė figūra, nes aplink jį visas veiksmas – spąstai, kad jo nepavogtu kas, Kraitas kaip apsauginis, ir nindzė, kuris bando paimti Jade kardą – nors viskas gali būti šiek tiek kitaip.

13

Bet sprendžiant iš visų matytų paveikslėlių ant dėžutės, būtent taip viskas ir vyksta. Štai ir priartėjome apžvalgos pabaigos. Man asmeniškai rinkinukas patiko. Nesakau, kad jis yra fantastinis, bet yra tam tikrų dalykų kuriuos reiktu paminėti dar sykį – detalių parinktis, žmogelių kiekis, ginklų įvairovė. Rinkinys ganėtinai dinamiškas, tinka žaidimui net dviems vaikams, kadangi yra dvi pusės ir kelį herojai. Žinoma pritaikius savo vaizduotę galima pakurti kažką sudėtingiau (kalbu apie spąstus). Tai tiek šiam kartui draugai, sekite naujienas bei likite ištikimi Lego kaladėlėms. Padidintas rinkinio nuotraukas rasite mūsų Flickr galerijoje.