42021 Sniegomobilis apžvalga

Metai: 2014
Amžius: 8-14
Detalių skaičius: 186
RMK: 59,99 Lt

1

Šis rinkinys yra iš mažesnių išleistų šiemet. Nors detalių skaičius nėra didelis, o ir pats modelis ne ką didesnis už kitus parduodamus už panašią kainą. Šis sniego motociklas turi įdomių elementų ir protingą jų panaudojimą.

Rinkinys yra supakuotas į tokio pat dydžio dėžutę kaip ir 42010 tik kiek plonesnę. Kitoje dežutės pusėje matosi 2 in 1 užrašas, kuris reiškia kad yra B-modelis, kurį galima surinkti iš tų pačių detalių. Ten pat matome ir patį alternatyvų modelį.

2

Pagrindinis (A-modelis) ir alternatyvus (B-modelis) turi po vieną surinkimo instrukciją.

5

Rinkinys nors ir nėra didelis, tačiau jame naudojamos net 6ios naujos detalės pradėtos gaminti tik šiemet. Turbūt daugiausiai negu bet kuris kitas pirmojo pusmečio Technic rinkinys! Taigi, apie viska iš eilės.

Žemiau galime matyti didesnes detales. Įdomiausios iš jų yra 1 vnt. šuns kaulo formos detale (BL: Liftarm 3 X 5 Perpendicular H-Shape Thick), 4 vnt. naujų pakabos svirčių (BL: Steering Arm 5 x 1 with Towball Socket Rounded, Chamfered) ir 2 vnt. naujo tipo jungiamųjų detalių (BL: Axle Pin 3L with Friction Ridges Lengthwise) (žemiau pavaizduota tik viena detale – aut. pastebėjimas)

7

Toliau eina smulkesnės detales, bet ir čia yra naujienų. Su šiuo rinkinių gauname dvi juodos spalvos detales (BL: Pin Connector 3L with 2 Pins and Center Hole), kurios čia bus panaudojamos pakabos svirčių sujungimui. Taip pat apačioj dešiniajame kampe matomos dar dvi naujos detales (BL: Steering Gear with 3 Ball Joints, Compact) kur galima prijungti ratus, arba kaip šiame rinkinyje – slides.

8

Paskutinėje nuotraukoje yra matomos pagrinde jungiančios detalės – pinai. Taip pat i rinkinį įeina 41 vnt. grandinės tipo detales-protektorius, kurios yra gaminamos nuo 1979 metų be pakeitimų. Tačiau ir čia galime matyti dar dvi naujas detales – 3 vnt. kiekvienos pusės (Nr. 21 ir 22) juodos spalvos panėles (Panel Fairing Very Small Smooth). Antroje metų pusėje jos atsirado ir 42028 rinkinyje, bet ten jų yra mažiau.

9

Žemiau galime matyti surinkimo procesą:

25

29

Čia galime matyti sniegomobilį jau stovinti ant priekinių slidžių.

31

Surinktas modelis.

38

40

32

34

Priekinė modelio dalis turi amortizatorius ir stovi gana aukštai, tad turi pakankamai daug judėjimo laisvės.

37

1anima

Taigi, surinktas modelis iš tikrųjų atrodo neblogai ir turi keletą funkcijų: veikiančią priekinę pakabą, slides galima sukti su vairu. Daugiau nieko – netgi galinė pakaba nėra amortizuojanti, o kaip norėtųsi.

B-modelis

Kaip minėjau, B-modelis turi savo popierinę instrukciją. Tai yra savotiškas motociklo ir sniegomobilio hibridas.

6

Surinkimo procese.

14

Ir jau surinktas.

23

16

17

20

22

3anima

Kaip matome, galutinis modelis atrodo irgi visai neblogai, esamos detales panaudotos protingai ir beveik užpildėme visas tuštumas. Šį kartą modelis jau turi abi veikiančias pakabas, kas tik prideda daugiau tikroviškumo.

Apibendrinus, galiu pasakyti, kad rinkinys tikrai įdomus ir vertas dėmesio – turi nemažai naujų ir ankščiau nematytų detalių, abu modeliai turi pakankamai funkcijų ir tikroviškumo. Visas rinkinio nuotraukas galite rasti mūsų Flickr galerijoje.