70103 Boulder Bowling apžvalga

Sveiki kaladėlių fanai. Praeitą kartą buvau sudrausmintas dėl savo rašliavos, bet kitaip rašyti aš nemoku, Aleksai nepyk 🙂 Kadangi esu įsitikinęs, kad Lego konstruktorius  (ir viskas kas su juo sėjasi) yra bendravimas, tai ir rašau apie juos lyg bendraudamas su skaitytoju. Taigi, šiandien (tiesą pasakius jau senai) norėčiau Jums pristatyti vieną iš turimų Chima rinkinių – 70103 Boulder bowling, kuris verčiasi kaip “Boulingo rieduliai”.

titulinis

Pradžiai šiek tiek informacijos apie rinkinį: numeris – 70103; detalių skaičius – 93;  figūrėlių skaičius – 1; pagaminimo metai – 2013; RMK – ?. Anksčiau niekad neturėjau panašaus įpakavimo rinkinių ir buvau šiek tiek sumišęs, nes nežinojau kaip tokie gaminiai yra išpakuojami – žinoma civilizuotai. Bet pasirodo viskas kur kas paprasčiau, nei galėjo pasirodyti.

O pasirodo, kad kitoje įpakavimo pusėje randasi brūkšninė linija, kurią praplėšus galima ištraukti visą turinį, nors gal ne visą, šiek tiek reikės apgadinti pakuotę ištraukiant patį “motociklą” – nežinau kaip tas daiktas vadinasi lietuviškai.

2

Viską atsargiai išpakuojame, ir žiūrim ką turim:

5

Visu pirma tai instrukcija, kiek surinkimo, tiek ir pačio žaidimo – pasirodo yra taisyklės ir aš veltui pergyvenau, kad reikės aiškintis kas, kaip ir kodėl. Bet kiek teko susipažinti su Speedorz motociklų žaidimu kiekvienas rinkinys gali būti žaidžiamas vis kitaip. Lygtais yra nustatytos tam tikros taisyklės, kurių nedera pažeisti, bet tuo pačių yra tokios sąlygos, kurios yra lanksčios pagal susitarimą. Daugiau susipažinti apie tai galite oficialiame puslapyje.

6Atsitiktinis instrukcijos puslapis – konstrukcija ganėtinai paprasta, tad jokių dėliojimo spragų neatsiras. Žinoma galima surinkti kažko ir savo, svarbu juk smagus žaidimas.

7

Lygtais dėžutė nėra didelė ir šiaip konstrukcija gavosi irgi nelabai plati, bet žiūrint į detalių pakelius atrodo, kad jų kur kas daugiau. Ir galiausiai aš supratau kame čia reikalas, o gi tie rieduliai – užima tikrai nemažai erdvės.

8

Be supakuotų kaladėlių dėžutėje radau kortų rinkinį (5vnt.), Speedorz motociklą, prailgintą plokštelę (plate), trampliną (tikriausiai slope) ir pokutį su krokodilo apsiaustu.

9

Štai taip atrodo mūsų detalės. Ganėtinai vertinga parinktis – lygios plokštelės be išsikišimų (tiles), žalios detalės – labai vertingos miškui/pievai konstruoti, įdomūs ginklai, kristalai ir daug dantų 😀

10

O štai ir akmenys, rieduliai jeigu tiksliau. Žmogelio liemuo, kojos ir paslaptingas rutulys, kuris beje irgi pritaikomas žaidimo eigoje. Šiaip galima laikytis taisyklių iš bukleto, galima sugalvoti savas, galima kombinuoti taisykles iš skirtingų rinkinių, bet dvi taisyklės išlieka – kortų suteikiama galia ir kas surenka šešis kristalus, tas laimi.

12

Štai taip atrodo pilnai surinkta konstrukcija. Kaip parodyta žaidimo instrukcijoje, teisę imti kortą pirmu gauna tas žaidėjas, kuris numuša daugiau riedulių, tad reikia gerai pasitreniruoti, kad paleisti motociklą tiesiai į taikinį neprarandant greičio.

13

14

Labai žinokit patiko krokodilo (o pasirodo jis turi vardą – Crominus) motociklas. Tokia rūgštingai  gelsva spalva – užtat labai gerai matosi. Vienas trukumas šio transporto, kad gale vietoj pagalbinių ratelių kaip iš 70104 rinkinio kiša baltos iltys. Nei jos greičio ar stabilumo prideda… Bent kiečiau atrodo. Tokį moto suvaldyti yra sunkiau, tad tikriausiai jį renkasi kieti lenktynininkai.

16

O štai ir mūsų žmogelis. Labai keista matyti figūrėlę su šarvais ir apsiaustu vienu metu, nes ant tokios formos šarvų labai sunku užmauti ką nors papildomai, apart galvos. Džiugina akį kokybiški piešinukai (print) ant žmogelio kūno, kiek iš priekio, tiek ir iš galo.

18

Taip pat gražiai nupiešti herojaus veidai (iš abejų pusių).

20

Paslaptingą Chi rutulį galima paslėpti po akmeninių gaubtu, bet jis ten nelabai telpa 🙁 Tad ir tokios konstrukcijos nėra labai patvarios. Taip pat noriu šiek tiek pasakyti apie žaidimo kortas, padariau daugiau nuotraukų, kad galėčiau viską išsamiai išdėstyti:

21

Viršutiniame kairiajame kampe pavaizduoti klanai (tribes), su kuriais ši korta gali būti žaidžiama. Iš dešinio šono – herojaus vardas. Apatinėje kortos dalyje matomi keturių spalvų langeliai su skaičiais ir jėgos paskirtimi (greičiau pavidalų – reikšmės neturi). Kas pirmas traukia kortą, tas pirmas ir nusprendžia kokią spalvą rinktis.

22

Kitas žaidėjas renkasi tą pačią spalvą ir kieno skaičius yra didesnis, tas laimį raundą ir pasiima du Chi kristalus.

23

Taip pat tikriausiai pastebėjote per vidurį esanti mėlyną burbulą su žaibu? Tai Chi energija, kurią Jus galite panaudoti sumokėjus vieną kristalą. Už tai prie Jūsų pasirinktos (šiame atvejyje tai žalia spalva) spalvos pridedami tie papildomi taškai, kur yra pavaizduoti mėlynajame rutulyje.

24

Štai taip atrodo tie magiški kristalai. Kiekviename rinkinyje yra šeši kristalai – galima skelbti Jus nugalėtoju.

25

Ir galiausiai – rinkinio papildomos (extra) detalės.  Štai tokia greita šiandien pas mus apžvalga, kuri irgi priartėjo pabaigos. Šiaip niekad nemaniau, kad tokie rinkiniai gali mane sužavėti, bet apart įdomių detalių, žmogeliuko ir pačio motociklo gavau įdomų žaidimą ir žinoma idėją kada nors sukurti Speedorz rungtynes su kitais LUG’o nariais. Beje, dėkoju Lauriui už siuntą. Thanx mate 🙂 Didesnes nuotraukas galite pasižiūrėti mūsų Flickr galerijoje.