Kova už Ninjago Miestą!

Jau nebe pirmą kartą pastebiu, kaip operatyviai Lietuvoje pasirodo Lego naujienos: rinkiniai, figūrėlės, o dabar ir spaudiniai leidiniai. Kaip matote iš nuotraukos apačioje tai lietuviškai verstas Ninjago užsiėmimų žurnalas (activity book). Tai jau antrasis tokio pobūdžio žurnalas išverstas į lietuvių kalbą – man asmeniškai patinka tokios tendencijos.

1Iš pirmo žvilgsnio pagal savo turinį žurnalas gali pasirodyti labai jau vaikiškas, bet atminkime, tikslioji Lego auditorija ir yra vaikai, visa produkcija yra pritaikyta būtent jiems. Bet dabar ne apie tai – svarbiausia ir galbūt vertingiausia šio produkto dalis yra figūrėlė. Čia jau įžengia suaugusieji kolekcionieriai. Pagal visus rastus duomenis šis rinkinys, pavadinkime jį taip, oficialiai pardavime pasirodys tik rugsėjo 7 dieną,o štai čia ir stebuklas – didesniuose PC Rimi šis žurnalas buvo pastebėtas dar praeitą savaitę ir kainuoja jis apie 6 €, galima žinoma sulaukti išpardavimo, bet nekantriausieji kaip aš šiek tiek išlaidauja.

Kadangi žurnalas dar nėra parduodamas visame pasaulyje, duomenų bazės kol kas tuščios. Remiantis šia informacija mes negalime jums atsakyti į klausimą, ar figūrėlė yra unikali, ar vis dėl to galėsime ją rasti kituose rinkiniuose ir kiek vertinga ji yra. Laikui bėgant viskas išaiškės. Dar norėčiau paminėti, kad Lietuvos RMK gali skirtis nuo kitų šalių, pvz UK Amazon’e siūlo šį produktą už £6.99, o Vokietijoje galima įsigyti už 7.99 €, tad pas mus ne pats brangiausias variantas.

6Šiame spausdintame leidinyje rasime gan nemažai  galvosūkių, komiksų, bei nuotykių. Sutiksime visus mums gerai žinomus veikėjus iš Ninjago pasaulio. Žinoma visos užduotys atrodo labai paprastos, nes sukurtos vaikams. Mane asmeniškai žavi gražiai pieštos Lego figūrėlės, rinkinių atvaizdai, vienu metu jie atrodo kaip realūs modeliai, bet tuo pačiu ir atgaivinti. Visad norėjau išmokti piešti Lego kaladėles – tikriausiai keistas noras.

7

Anksčiau teko pirkti žurnalus iš užsienio. Pirmą sykį man pakliuvo žurnalai iš Vokietijos, jie buvo iš vieno pažįstamo kolekcijos, bet jam buvo gaila jų išmesti, o vertės jam jie jau nebeturėjo – mielai priglaudžiau, nors vokiškai nieko nesuprantu. Vėliau buvo keli užsakymai iš Lenkijos kolegų – ten šiaip ne taip galima buvo kažką suprasti. Prie ko aš vedu – tai yra didelis malonumas skaityti panašius leidinius gimtąja / suprantama kalba.

8

Ir žinoma svarbiausias mūsų apžvalgos objektas – išskirtinė figūrėlė. Ar atspėtumėt veikėjo vardą? Kadangi daug nesigilinu į Ninjago visatą, man kartais trūksta žinių apie visus šios franšizės herojus. Ilgai žinokit spėliojau, bet nei kiek nepriartėjau prie teisingo atsakymo. Pasirodo viskas paprasta – pirmame žurnalo puslapyje (o jų yra 32) mus sutinka Meistras Wu, kuris išskuba gelbėti Ninjago miesto, o mums palieka svarbią užduotį – surinkti Koulo (Cole) minifigūrėlę. Dabar atsiranda klausimas – kodėl jis baltas?

9

Nežinau kaip jus, o aš iki šiol narsuolius skyriau pagal spalvą: Cole – juodas, Jay – mėlynas, Zane – baltas, Lloyd – žalias (yra ir auksinis), Kai – raudonas… dabar visos mano žinios subyrėjo 🙁 Aiškaus atsakymo kol kas neturiu. Gal būt vėliau, kai atsinaujins duomenų bazės, kai pasirodys The Lego Ninjago Movie viskas išaiškės savaime, dabar belieka laukti. Kaip ir anksčiau daugiau bei didesnės raiškos nuotraukas rasite mūsų Flickr galerijoje.