Zane’s Kendo Pod

Sveiki bičiuliai. Šį savaitgalį teko apibėgti keletą parduotuvių ir vienoje pastebėjau malonią staigmeną. Apsiperkant Lego Ninjago produkcija ne mažiau nei 19,99 € galima gauti dovanų. Tą dovaną šiandien kaip tik ir apžvelgsime. Rinkinys yra ganėtinai naujas – duomenų bazėse kol kas trūksta pilnos informacijos apie rinkinį, bet bandysime atsakyti į visus rūpimus klausimus. Vis dėl to, kai kurios Lego naujienos Lietuvą pasiekia laiku.

1

Nesu didysis Ninjago serijos fanas, tačiau kai kurie rinkiniai man visai prie širdies. Kaip ir anksčiau pradėkime mūsų susipažinimą nuo pagrindinės rinkinio informacijos: rinkinio numeris bei pavadinimas – 5005230 / Zane’s Kendo Training Pod, laidos metai – 2018, elementų skaičius – 22, žmogelių kiekis – 1, bendras rinkinio svoris – 77 g, pakelio išmatavimai – 170 x 170 x 40 mm, RMK – ? Kadangi tai yra reklaminio (promo) pobūdžio rinkinys, rekomenduojamos mažmeninės kainos jis neturi, nes atskirai kol kas nėra parduodamas, bet visad galite užsukti į BrickLink svetainę, kur šį laimikį galite įsigyti už ~5 €.

Dabar kol neįsibėgėjome norėčiau pasidalinti informacija apie akciją. Šį rinkinį galima gauti dovanų pavidalu XS žaislų parduotuvėje, apsipirkus Ninjago rinkiniais už 19,99 € arba daugiau. Prieš įsigyjant Lego produkcijos patarčiau pasiteirauti kasininkų ar akcija vis dar galioja ir dovanėlės dar nepasibaigė.

3

Kaip buvau užsiminęs, Ninjago fanu mane sunku  pavadinti. Tačiau tokios dovanos kvaila atsisakyti, be to tai puikus rinkinukas Pod’ų kolekcijai. Maniškė kol kas menka, bet laikui bėgant nujaučiu priaugs svorio. Šis Pod’as turi išskirtinį dangtelį – jame bazuojasi holografinis lipdukas. Žiūrint vienu kampu – mes matome ornamentą bei logotipą, pasukus kitu – nindzės veidą. Daugiau ir didesnės raiškos nuotraukas žiūrėkite mūsų Flickr albume.

5

Šitaip atrodo instrukcijų lapelis. Taip, tai yra lapelis, nes bukletu tokį lankstinuką sunku pavadinti. Šiam rinkiniui kol kas nėra virtualios instrukcijos. Gal būt dar nėra įkelta, o gal ir vėliau nebus talpinama. Iš kitos pusės ir nelabai reikia. Vien žiūrint į paveiksliuką galima visus elementus tinkamai sudėlioti. Kadangi rinkinio elementų sąrašas nėra patvirtintas galime užmesti akį tik į preliminarų sąrašą.

7

Šitaip atrodo Pod’as iš vidaus. Vienoje pusėje matome apvalią plokštelę – ji yra pritvirtinta prie pado. O kitoje puikuojasi paveiksliukas. Dabar atkreipkite dėmesį – dešinėje pusėje apatinėje pagrindo dalyje įžvelgiamas 1×2 elementas – jis irgi yra pritvirtintas prie Pod’o bazės. Kadangi pats konteineris turi jungimo taškelių jį galima priskaičiuoti prie detalių kiekio, kas šiaip ir buvo padaryta.

8

Šioje nuotraukoje jau yra pavaizduotas galutinis konteinerio variantas, kitaip sakant surinktas modelis. Vienoje pusėje matome piktą Zane figūrėlę – matyt nepatinka jam tūnoti šiame dėkle ir kitoje pusėje išrūšiuota visa amunicija. Kadangi tai yra Kendo treniruotės rinkinys, smagiau būtu matyti bent medinį kardą vietoje lanko. Bet yra kaip yra. Kaip galite pastebėti Zane užnugaryje kiša strėlių dėtuvė. Šarvų laikikliu naudojama skeleto liemens elementas. Iš šonų yra pritvirtinti šurikenai (žvaigždutės) ir apačioje pakabintas lankas. Rinkinyje nėra unikalių elementų, taip pat sunku kalbėti ir apie žmogelio unikalumą. Spėju tokį žmogelį galima rasti ir kituose serijos rinkiniuose. Keista tik tai, kad šis rinkinys priskiriamas prie Ninjago serijos, o ne prie The Lego Ninjago Movie. Kaip ten bebūtu rinkinukas vertas dėmesio, puikiai tinka į kolekcija ypač serijos fanams.