31003 Red Rotors apžvalga

Sveiki draugai, atėjo laikas eilinei apžvalgai. Šiandien norėčiau Jums pristatyti Creator serijos 31003 Red Rotors 3in1 rinkinį. Paskutiniuoju metu gerokai užsikabinau už šios serijos rinkinių, nes dažniausiai tai būna “tris viename” modeliai. Be to iš šių rinkinių nesunku surinkti kažką savo – kitaip vadinamą C-modelį.

titulinisKaip matote iš nuotraukos, dėžutė šiek tiek nukentėjo nuo transportavimo – taip jau kartais nutinka, kai rinkiniai atkeliauja iš užsienio. Pradžiai norėčiau paskelbti šiek tiek informacijos apie rinkinį: laidos metai – 2013, rinkinio numeris bei pavadinimas – 31003/Red Rotors, detalių skaičius – 145, RMK – 34,99 Lt.

Vis dėl to prisiruošiau vakar pradaryti dėžutę ir padaryti visų modelių nuotraukas ir žinote, aš nesigailiu dėl skirto tam darbui laiko, nes buvau maloniai nustebintas detalių parinktimi bei slaptuoju 4-tu modeliu – tad gaunasi, kad tai yra 4in1 rinkinys.

1

Dėžutės galinėje pusėje matome tris pagrindinius modelius, kuriuos galima surinkti iš šio rinkinio detalių. Taip pat buvo užuomina, kad galima rasti ir 4-to modelio instrukcijas bet apie tai šiek tiek vėliau.

2

Taip atrodo dėžutė iš vienos briaunos, kur pavaizduotas detalių sąrašas, bei atsitiktine (čia tik mano prielaida) tvarka parinkta 1:1 mastelių pavaizduota detalė.

3

Ką gi, priėjome ir rinkinio turinio. Tai yra tris instrukcijų bukletai bei du detalių pokučiai. Vienas skirtas smulkesnėms detalėms, kitas stambesnėms. Taip pat siūlyčiau šių detalių nemaišyti tarpusavyje – bus paprasčiau surinkti modelius.

4

O štai ir instrukcijų bukletai – kiekvienam modeliui po atskirą knygelę. Instrukcijas galite parsisiųsti iš oficialaus Lego puslapio: 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis.

5

Vieno bukleto paskutiniame puslapyje pastebėjau ir ketvirtą modelį su paaiškinimais kur ir kaip rasti šios valties instrukcijas, jas galite parsisiųsti iš čia.

6

Atsitiktinis instrukcijos puslapis – viskas labai detaliai išaiškinta, tad Jus tikrai nepasimesite berenkant šio rinkinio modelius.

7

Štai pirmas – smulkių detalių pokutis. Jau dabar matomos išskirtinės detalės, bet apie jas užsiminsiu šiek tiek vėliau.

8

O čia matote stambesnes rinkinio detales. Tarp jų irgi yra visai šaunių kaladėlių.

9

Taip atrodo pagrindinis šio rinkinio modelis, tad nutariau pradėti rinkti nuo jo. Visus dėliojimo žingsnius nutariau neviešinti, nes Jums patiems paskui gali būti neįdomu.

10

11

12

13

Asmeniškai man modelis yra ganėtinai simpatiškas kiek dėl spalvų parinkimo tiek ir dėl konstrukcijos dizaino. Yra tam tikros funkcijos kaip sraigtų sukimasis bei atidaromas galinis liukas.

14

Sekančiu pagal eiliškumą eina šis sportinis lėktuvas. Smagu, kad visi rinkinio modeliai nepanašus vienas į kitą.

15

16

Labai džiugina tas faktas, kad rinkiniuose vis dažniau naudojama snot technika. Tokios dėliojimo gudrybės skatina mus tobulėti ir kurti vis sudėtingesnes konstrukcijas.

17

Neįsivaizduoju kaip pavadinti šį modelį, ar tai kateris, ar tai valtis su gale pritvirtintais oro sraigtais – sunku suprasti vienareikšmiškai, bet kas ten bebūtu modelis atrodo ganėtinai kietai.

18

19

Kaip matote kiekvienas modelis neapsieina be sraigtų, bet iš kitos pusės žvelgiant jie yra visi skirtingi. Žinoma du iš trijų modeliai skirti padangėmis skraidyti, tikriausiai dėl to ir buvo sukurtas 4-tas modelis:

20

Šis modelis labiausiai primina sportinę valtį.

21

22

Žinoma yra šiek tiek panašumų į jau egzistuojanti modelį, bet vis dėl to yra tam tikrų skirtumų. Labiausiai patinka visų modelių spalvingumas, nėra dažnai sutinkamos mišrainės. Taip pat patinka apvalios bei aštrios detalės bet apie jas iš eilės:

23

Štai pagrindinės snot’o įgyvendinimo detalės – kaladėlės gali tvirtintis kiek iš viršaus, tiek ir iš šono, rinkinyje jų yra tris.

24

Šios pusiau apvalios detalės labai vertingos norint suapvalinti modelio kampus.

25

Taip tarp visų detalių labai išsiskiria šios dvi sidabrinės spalvos grotelės. Labai gerai paryškina variklių konstrukcijas.

26

Taip pat rinkinyje rastas ganėtinai nemažas kiekis šių kampuotų detalių, kuriuos vadinamos Cheese Slope (Double Cheese Slope) – sūrio polinkis, nes šiek tiek primena sūrio gabaliukus.

27

Ir man didžiausią įspūdį palikusios skaidrios 1×1 kaladėlės, iš nuotraukos jos buvo vos matomos, reikėjo šiek tiek kadro filtracijos, bet kaip matote nelabai kas ir pagelbėjo – štai tokios detalės labiausiai tinkamos orui vaizduoti – kai pvz Jūsų modelis turi kabėti virš žemės. Šiam kartui tiek draugai, norėčiau pasakyti tik tiek, kad šis rinkinys yra be reikalo nuvertinamas – iš vieno rinkinio galima surinkti bent 4 modelius pagal instrukcijas (o kiek dar savo prigalvosite), turimą nemažai šaunių detalių, kurios tikrai pravers kiekvieno kaladėlių laboratorijoje. Atsisveikinu su Jumis iki sekančio karto… Beje, buvau visai pamiršęs pasidalinti nuoroda į Flickr galeriją.